به وب سایت شرکت گداز کوبان سپاهان خوش آمدید

درباره ما

این شرکت با در اختیار داشتن سه خط فورج پتك سقوط آزاد KJ 25 و KJ54 و KJ133 یک خط فورج پرس 2500 تن و يك خط فورج پتك با سيستم پنوماتيك KJ 290 و تجهیزات كامل شامل انواع کوره و پرس های سنگین و نیمه سنگین به همراه واحد ماشین کاری مجهز و همچنین نیروی انسانی متخصص، متعهد و با سابقه ، توانایی تولید انواع قطعات به روش فورجینگ تا وزن 90 کیلو گرم در قالب بسته را دارا می باشد.

خدمات ما

کادر فنی متخصص و پشتوانه علم و تجربه در امر تولید

                    توانمندی و افتخارات                  

هدف نخستين اين مجموعه بر اساس ساخت قطعات فورج به روش قالب بسته تدوین شده و با اين شناخت به دنبال ارائه مدرن ترين تکنولوژی روز دنيا مطابق با استاندارد های بين المللی از معتبر ترين شرکت های سازنده و توليد کننده داخلی و جهانی است.

دانلود کاتالوگ

 

دانلود کاتالوگ

 

واحد آزمایشگاه

 

واحد آزمایشگاه

 

واحد کنترل کیفی

 

واحد کنترل کیفی

 

فورج چیست؟

 

آهنگری (Forging) کار بر فلز توسط پتک کاری یا پرس کاری و در آوردن آن به یک شکل مفید است. آهنگری از قدیمی ترین هنرهای فلزکاری است و منشاء آن به زمان های بسیار دور باز می گردد. در این فرآیند نیروهای بزرگی به کار گرفته می شود و لوازم کار اغلب بسیار سنگین هستند.

ادامه مطلب...

نورد کاری چیست؟

 

روشی برای کاهش ضخامت (یا تغییر سطح مقطع) قطعات طویل با استفاده از دو یا چند غلتک می باشد. 90% قطعات فولادی تولید شده از فرایندهای شکل دهی فلزات با این روش تولید می شوند. این روش برای اولین با در قرن پانزده گسترش پیدا کرد.

ادامه مطلب...